Dom Maklerski BZ WBK

Eksperci w Domu Maklerskim BZ WBK wiedzą doskonale, że inwestycje nie są dziełem przypadku. Mają również świadomość, że podstawą wspierania inwestycji klientów jest dokładne zrozumienie i realizacja ich potrzeb. Dlatego też ciągle pracują nad polepszeniem oferty oraz wdrażają nowoczesne funkcjonalności, które zwiększają wygodę oraz łatwość inwestowania. Strona internetowa Domu Maklerskiego BZ WBK: www.dmbzwbk.pl.

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. jest największą krajową giełdą instrumentów finansowych w regionie Europy Środkowej i Wschodniej i jedną z najszybciej rozwijających się giełd w Europie. Grupa oferuje szeroką gamę produktów i usług w ramach prowadzonych rynków obrotu papierami udziałowymi, instrumentami pochodnymi i dłużnymi, produktami strukturyzowanymi, energią elektryczną i gazem ziemnym oraz prawami majątkowymi. Strona internetowa Giełdy: www.gpw.pl.

Bankier.pl

Działający od 2000 roku wiodący serwis o tematyce finansowo-biznesowej, oferujący swoim odbiorcom treści i narzędzia ułatwiające podejmowanie decyzji związanych z zarządzaniem pieniędzmi. Celem firmy jest również udostępnianie rzetelnych i wartościowych materiałów, będących odpowiedzią na potrzeby użytkowników dotyczących wiedzy z zakresu  inwestowania, finansów osobistych, podatków czy też prowadzenia firmy. Strona internetowa portalu: www.bankier.pl.

Gazeta Giełdy “Parkiet”

Gazeta Giełdy „Parkiet” od 20 lat profesjonalnie i wyczerpująco podejmuje tematykę związaną z inwestowaniem i rynkiem kapitałowym. Pomaga w podejmowaniu indywidualnych i korporacyjnych decyzji inwestycyjnych. Dostępna także poprzez serwis parkiet.com i aplikację mobilną. Nieodzowne źródło informacji dla wszystkich inwestorów, którzy chcą pomnażać majątek przy wykorzystaniu instrumentów finansowych oraz dla wszystkich zainteresowanych tematyką gospodarczą, ze szczególnym uwzględnieniem wydarzeń na rynkach finansowych. Strona internetowa Gazety: www.parkiet.com.

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Jest największą organizacją zrzeszającą inwestorów giełdowych w Polsce, która działa od 1999 roku i należy do europejskich organizacji inwestorskich Euroshareholders i Euroinvestors oraz Światowej Federacji Inwestorów WFIC. Działalność Stowarzyszenia koncentruje się na wszechstronnym wsparciu inwestorów i opiera się na trzech głównych filarach: edukacji, ochronie praw i zniżkach. Stowarzyszenie zrzesza obecnie ponad 10 000 członków, liczba ta jednak ciągle rośnie z racji nieprzerwanego zapotrzebowania inwestorów na wszechstronne wsparcie w funkcjonowaniu na rynku kapitałowym. Strona internetowa Stowarzyszenia: www.sii.org.pl.

Akademia Inwestora

Akademia została założona w czerwcu 2007 r.  Od tego momentu z powodzeniem szkoli setki inwestorów z różnych stron Polski, Europy i Świata, a także wiele instytucji oraz prywatnych firm z naszego kraju. Podstawowym celem Akademii jest edukacja traderów inwestujących samodzielnie bez strachu i zbędnych emocji. Firma wierzy, że każdy człowiek bez względu na to, jakie ma wykształcenie oraz doświadczenie może w sposób skuteczny i regularny zarabiać na rynkach giełdowych. Akademia Inwestora jest organizatorem cyklu szkoleniowej pt. “Mistrzowie rynku”. Strona internetowa: www.inwestorgieldowy.com.

Fibonacci Team School

Podczas naszej wieloletniej przygody z rynkiem walutowym przeszliśmy przez wszystkie etapy ewolucji Tradera. Wiemy, że skuteczny trading wymaga nie tylko solidnych podstaw teoretycznych ale przede wszystkim wysokiego zaangażowania i codziennej praktyki, które są fundamentem w budowaniu doświadczenia. Nie jesteśmy guru tradingu. Jesteśmy traderami osiągającymi systematyczne stopy zwrotu na rynku walutowym. Strona internetowa Szkoły: www.FiboTeamSchool.pl.

Maklerska.pl

Księgarnia Maklerska.pl działa w Internecie od 2006 roku. W swojej ofercie posiada ponad 800 książek o inwestowaniu, grze na giełdzie oraz rozwoju osobistym. Stale współpracuje z polskimi i zagranicznymi wydawcami. Największa, specjalistyczna księgarnia z publikacjami o rynku finansowym i inwestycjach w Polsce. Strona internetowa księgarni: www.maklerska.pl

Satrf.org

Stowarzyszenie powstało, aby propagować i rozpowszechniać techniczne metody analizy wykresów cenowych. Celem projektu jest kojarzenie pasjonatów i entuzjastów, którzy wspólnie chcieliby się uczyć, spotykać oraz wymieniać poglądy na tematy inwestycyjne. Dzięki aktywnej działalności założycieli od 2009 roku zorganizowanych zostało kilkadziesiąt konferencji w całej Polsce. Strona internetowa Stowarzyszenia: www.satrf.org.pl.